Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 квітня, 10:58:20

Вирок суду набрав законної сили

14.02.2023   10:49Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України) та пропозиції службовій особі надати їй неправомірну вигоду (ч. 1 ст. 369 КК України).

Під час судового засідання прокурором доведено, що житель Чернігівського району Чернігівської області перебуваючи у відділенні АТ «Ощадбанк» в смт Варва, шляхом вільного доступу, таємно викрав грошові кошти в сумі 1500 грн., які належали працівникові банківської установи. Після чого залишив місце вчинення кримінального правопорушення. В ході проведення слідчих дій запропонував працівникові поліції, який являється службовою особою правоохоронного органу, неправомірну вигоду в розмірі 4000 грн. за не вчинення ним відносно себе дій, що пов’язані з використанням наданого службового становища, а саме: не притягнення до кримінальної відповідальності за крадіжку.
Вироком Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області особі  призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 20400 грн.
24 січня 2023 року вирок суду набрав законної сили.

Прилуцька окружна прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини