До 15 лютого відбір учасників на стажування “Воєнний Хаб медіа мобільності”
Фундація Суспільність спільно з ГО “Інтерньюз-Україна”, за сприяння інтернет-видання “Детектор медіа” запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у конкурсному відборі до програми стажування “Хаб медіа мобільності”.
Програма “Хаб медіа мобільності”
- це можливість пройти 15-денне стажування в одній із провідних редакцій у столиці;
- це інтенсивний практичний вишкіл для тих, хто готовий заявити про себе;
- це нетворкінг із найкращими молодими журналістами з усієї країни та практиками із столиці;
- це можливість побачити роботу редакцій із середини та познайомитись з тими, чиї імена творять сьогоднішню журналістику
23-й Воєнний хаб медіа мобільності відбудеться у березні у Києві.
Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Дедлайн подачі - 15 лютого 2023 року, 23:59
Участь безкоштовна. Фундація Суспільність забезпечить учасників із регіонів проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).
Що потрібно, щоб взяти участь у відборі
● заповнити аплікаційну форму: https://docs.google.com/forms/d/1Adhrz8JjlugQKnQn1t0W8A-iaxe13Ee1LFpFCJkKTxw/viewform?edit_requested=true
● надіслати професійне CV, мотиваційний лист та власну відеовізитівку (до 1 хв) на пошту souspilnistfoundation@gmail.com.
Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 097 587 82 11 - Ліда, 067 444 56 80 - Олена або souspilnistfoundation@gmail.com.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression