Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 19:49:58

Двоє мирних людей загинули, ще двоє травмовані: поліція Чернігівщини задокументувала наслідки ворожих атак Семенівської громади

10.02.2023   09:57Агенцiя

Війська російської федерації продовжують здійснювати атаки на прикордонні населені пункти Чернігівської області. 8 лютого близько 16-ї години ворог завдав авіаційних ударів по промисловій будівлі в Семенівській громаді Новгород-Сіверського району. Внаслідок влучання ракет двоє місцевих мешканців загинули, ще двоє зазнали поранень.

 Військові держави-терориста поцілили в промислову будівлю, в якій працювали мирні місцеві мешканці. Ракетні удари забрали життя двох чоловіків (1974р.н. та 1967 р.н). Ще двоє цивільних громадян (1970 р.н. та 1972 р.н.) зазнали травм різного ступеню тяжкості та були госпіталізовані.


На місці події працювали групи реагування патрульної поліції та слідчо-оперативні групи Новгород-Сіверського райвідділу поліції.
Поліцейські надавали необхідну допомогу місцевим мешканцям. Слідчі зібрали речові докази та задокументували наслідки воєнних злочинів рф.
За фактом ворожих атак  відкрито кримінальне провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
Поліція Чернігівщини закликає громадян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та обов’язково слідувати в укриття!
 

Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини