Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 16:30:33

Представники правоохоронних відомств Чернігівщини узгодили алгоритм взаємодії щодо профілактики шахрайських дій

10.02.2023   09:51Агенцiя

Вчора в Чернігівській обласній прокуратурі відбулася спільна нарада керівників правоохоронних відомств та представників банківських установ.

Заступник начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області – начальник кримінальної поліції області Олександр Васильченко проінформував присутніх про те, що нині поліція продовжує проводити масштабну профілактичну кампанію серед населення з протидії шахрайським діям.


– Поліцейські проводять роз’яснювальні рейди заради інформування громадян про найпоширеніші види шахрайств. Інформаційно-профілактична кампанія спрямована на охоплення роз’яснювальними заходами якомога ширшого кола населення. Розроблені поліцією пам’ятки можна також знайти біля адміністративних будівель, на дошках оголошень житлових будинків та продуктових магазинів. Ілюстровані поради прості та зрозумілі для громадян будь-якого віку. Кожна листівка містить опис найбільш вживаних шахрайських прийомів, рекомендацій щодо дій громадян залежно від ситуації, – сказав Олександр Васильченко.
Начальник відділу протидії кіберзлочинам у Чернігівській області Дмитро Богдан відзначив, що на Чернігівщині набули поширення різноманітні шахрайські схеми в мережі Інтернет:
– Поліція закликає громадян не довіряти повідомленням в соцмережах та телеграм-каналах, які закликають перейти за невідомим посиланням та ввести секретні данні банківської картки нібито для оформлення "грошової допомоги". Інформація про справжні державні виплати та порядок їх отримання міститься лише в офіційних джерелах. Також застерігаємо громадян від незнайомців, які випитують секретні дані банківських карток під різноманітними приводами.
Закликаємо: по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки.
Під час наради учасники напрацювали алгоритм взаємодії та узгодили низку першочергових спільних дій в напрямку протидії шахрайствам.

Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини