Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 11:49:15

На Ічнянщині судитимуть чоловіка за неправдиве повідомлення про викрадення автомобіля

09.02.2023   09:46Агенцiя

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно жителя Ічнянської ОТГ, якому інкримінують завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення (ч. 1 ст. 383 КК України).

У ході слідства встановлено, що 20 грудня 2022 року 37-річний чоловік, діючи умисно та усвідомлюючи при цьому суспільно-небезпечний характер своїх дій, власноручно написав заву до Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області про незаконне заволодіння його транспортним засобом. Проте, у ході досудового розслідування правоохоронними органами оперативно встановлено, що даний громадянин напередодні добровільно надав згоду своєму товаришу на користування даним транспортним засобом.
Досудове розслідування проводили слідчі Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокурорів Прилуцької окружної прокуратури.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років..

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Прилуцька окружна прокуратура
 

Останні новини Чернігівщини

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини