Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 17:14:34

Неефективне використання комунальних ресурсів установлено під час аудиту діяльності КП «Зеленбуд»

09.02.2023   09:44Агенцiя

Аудиторським дослідженням Комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради за період з 01.01.2019 по 30.06.2022 встановлено низку чинників, що призвели або можуть призвести до неефективних витрат, втрати власного майна, упущених вигод (доходів) на загальну суму понад 166 млн грн.

Зокрема, непроведення паспортизації об’єктів благоустрою та відсутність достовірних даних щодо кількісних і якісних характеристик, меж парків скверів, лісів, які обліковуються на балансі КП «Зеленбуд», створює ризики їх незаконного відчуження та може призвести до втрати об’єктів благоустрою на загальну суму 122,2 млн грн.
Через надання послуг з озеленення території та утримання зелених насаджень за цінами нижчими, ніж передбачено договором з Управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, КП «Зеленбуд» втратило можливість отримати доходи на загальну суму понад 26 млн грн.
Утрачено можливість отримання доходу на загальну суму понад 14 млн грн через залучення до виконання робіт з благоустрою та озеленення території суб’єктів підприємницької діяльності на замовлення Управління ЖКГ та за наявності у штаті відповідних робітників, спеціальної техніки, що обліковується на балансі КП «Зеленбуд».
Невжиття заходів щодо оформлення прав власності на транспортні засоби, які придбані за договором фінансового лізингу, може призвести до втрати майна на загальну суму 1,4 млн грн.
Установлено неналежний контроль за відображенням в бухгалтерському обліку господарських операцій в частині ненарахування амортизації на об’єкти благоустрою на суму 0,4 млн грн та інших недоліків і упущень на загальну суму 0,75 млн грн.
У межах державного фінансового аудиту фахівці Управління провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності КП «Зеленбуд», під час якої встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму понад 2,5 млн грн, а саме: внаслідок надання послуг з косіння трави за ціною нижчою, ніж передбачено умовами договору, недоотримано доходів на загальну суму 2,3 млн грн, а також проведено оплату за фактично не поставлені товарно-матеріальні цінності на суму 240,5 тис. грн.
За результатами державного фінансового аудиту керівництву об’єкта контролю надано пропозиції, спрямовані на покращання ефективності використання комунальних ресурсів.
 

Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини