У Чернігові під час пожежі загинула літня жінка
8 лютого о 13:25 до оперативно - координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу однієї з квартир у п"ятиповерховому житловому будинку по вул. Толстого, що в обласному центрі.
На місце події оперативно прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста у складі 8 чоловік особового складу та двох одиниць спеціальної техніки. Вогнеборці о 13:57 пожежу локалізували, а о 14:23 остаточно ліквідували. На жаль, всередині квартири було виявлено тіло жінки, 1940 року народження без ознак життя.
Ймовірна причина трагедії - коротке замикання електричного подовжувача. Тому, рятувальники Чернігівщини нагадують, що перед вмиканням електроприладу переконайся у тому, що провід, вилка і розетка не пошкоджені, не вмикайте одночасно в одну розетку велику кількість електроприладів. Дбайте про власну безпеку!
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.