Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці
Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.
Так, передбачається планування нової сучасної конструкції, але з урахуванням історичних аспектів та нинішніх архітектурних тенденцій. Як і раніше, у будівлі будуть два поверхи. Щоб максимально використати простір, архітектори запланували різноманітну кількість локацій: кафетерій, приміщення для гуртків, стилізовані зони відпочинку, бібліотеку. За задумом, це приваблюватиме місцевих жителів з користю проводити своє дозвілля. При розробці враховані всі інклюзивні моменти та вимоги безбар’єрності. До слова, при плануванні архітектори задіяли багато скляних елементів, приміром, бокси для візуального збільшення простору та скляний дах. Наразі ще потрібні доопрацювання технічного плану.
«Концепція дійсно вражає, адже враховані всі сучасні елементи, передбачені нові можливості для людей за рахунок якісного планування самого приміщення. Дякую всій команді, яка працювала над цією розробкою», — зазначив Костянтин Мегем.
Співпраця з чилійським архітектором триває. На черзі — презентація концепції Будинку культури у с. Ягідне. Щоб максимально врахувати всі особливості конкретних об’єктів, Крістіан Віттіг планує найближчим часом відвідати Чернігівську область.
Зазначимо, що у разі напрацювання проєктних пропозиції, на основі дизайнерських концепцій можна буде робити проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію чи відновлення об’єкта за умови наявності фінансування.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21
Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10
Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06
20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57
Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.