У Чернігівській області фонд страхування передав справи потерпілих фахівцям пенсійного фонду
У січні управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області завершено передачу справ про страхові виплати потерпілих на виробництві Головному управлінню Пенсійного фонду України в області.
Це дозволить ГУ ПФУ в Чернігівській області забезпечити страховий захист більше 2,7 тисяч потерпілих, які постраждали внаслідок нещасних випадків на виробництві або мають професійне захворювання, а також їх родин.
Нагадаємо, з 01 січня 2023 року в Україні триває реорганізація системи соціального страхування - Фонд соціального страхування України передав свої завдання і функції до Пенсійного фонду. Зокрема, до компетенції ПФУ тепер входить фінансування одноразових і щомісячних страхових виплат.
Кошти направляються ПФУ на ті ж рахунки, що були зазначені потерпілими або членами їх сімей у відповідних заявах до ФССУ.
Наталія Бондарева, начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами