Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 13:36:16

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень

02.02.2023   10:15Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

Так, 27 червня 2022 року у вечірній час, 44-річний  житель міста,  під час сварки з сусідами та на фоні вживання алкоголю, заподіяв 42-річній сусідці  ножове поранення в область живота, чим спричинив потерпілій тілесні ушкодження у вигляді проникаючої рани живота, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент їх заподіяння.
Вину обвинуваченого в ході судового розгляду встановлено дослідженими в суді доказами.
Заслухавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки вчиненого злочину, суд, враховуючи обставини вчинення злочину,  каяття обвинуваченого та позицію потерпілої, вироком від 30 січня 2023 року визнав особу винною у вчиненні вказаного злочину та призначив  покарання у виді 5 років  позбавлення волі, звільнивши  від його реального відбування з випробуванням,  встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки.

Прилуцька окружна прокуратура


 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39

Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини