Як не вигоріти професійно тепер знають чернігівські журналісти
Журналісти входять до «групи ризику» тих працівників, для яких неминуче професійне вигорання. У той же час, це не вирок.
На цьому наголосила кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Децюк під час практикуму у хабі «МедіаБаза. Чернігів».
Синдром виявляється у депресивному стані, почутті втоми і спустошеності, утраті здатності бачити позитивні наслідки своєї праці, негативній настанові щодо роботи і життя в цілому.
Тетяна Децюк розказала чернігівським журналістам, що найголовніше - відвести роботі належне місця у житті, а саме – не більше 8 годин на добу. Також, 8 годин має складати здоровий сон і 8 годин – активний відпочинок.
Чернігівські медійники ознайомилися із дихальними практиками, дізналися кілька вправ для перезавантаження мозку і навчилися, як правильно відпочивати від роботи, аби у понеділок йти зарядженими і готовими до виконання редакційних завдань.
«У нинішній надзвичайно непростий час ми всі живемо в стресі. А професійне вигорання, на додачу, цю проблему ще поглиблює. Тому тренінг, який відбувся, дуже актуальний. Довідалася нові знання, здобула нові навички, зокрема зрозуміла наскільки важливі дихальні вправи, відпочинок і година тільки на себе щодня. Дякую тренерці і організаторам заходу за набутий досвід. Користуватимусь»,- зазначила Ірина Осташко, журналістка інтернет-видання «Челайн».
Довідково: Практикум відбувся у рамках роботи хабу «МедіаБаза. Чернігів». У приміщенні хабу пройшов вже не один тренінг і планується ще багато цікавих заходів для журналістів.
«МедіаБаза. Чернігів» посилює роботу місцевих медіа навчаннями, практичними заняттями та майстер класами. Також, хаб пропонує місця для безпечної і безперебійної роботи журналістів та пропонує в оренду спорядження і технічні засоби.
Останні новини Чернігівщини
Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30
“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16
В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07
Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58
Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52
На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.