Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 18:57:04

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 74 родини з малюками

20.01.2023   12:19Агенцiя

У січні одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають 74 мешканки, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові, на загальну суму 580 тисяч гривень. Виконавчий комітет міської ради 19 січня погодив черговий список таких сімей з немовлятами.

Нагадуємо, що кожна родина при народженні дитини має можливість отримати підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності, яка розроблена за ініціативи Чернігівського міського голови і направлена на покращення демографічної ситуації в місті.

Тож, цього місяця такі виплати з бюджету Чернігівської територіальної громади отримають:

46 сімей — по 5 тис. грн на першу дитину — на загальну суму 230 тис. грн;
21 сім’я — по 10 тис. грн на другу дитину — на загальну суму 210 тис. грн;
6 сімей — по 20 тис. грн на третю дитину — на загальну суму 120 тис. грн;
1 сім’ї, в якій народилася четверта дитина — 20 тис. грн.
Повний комплект документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, подається до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради не пізніше, ніж через 12 місяців після народження дитини.

Перелік необхідних документів:
заява від імені матері, яка постійно проживає з дитиною та місце проживання якої зареєстровано в реєстрі територіальної громади міста Чернігова;
копія свідоцтва/свідоцтв про народження дитини/дітей (з пред’явленням оригіналів);
копія сторінок паспорту громадянина України, що засвідчують особу матері дитини, та місце її реєстрації з наданням копії витягу із реєстру територіальної громади, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи (з пред’явленням оригіналів);
для власників ID-паспорта - копія лицьової та зворотної сторінок та копія витягу із реєстру територіальної громади, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи (з пред’явленням оригіналів);
копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, або копія сторінки паспорта з відміткою про відмову громадянина від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків через свої релігійні переконання;
довідка про перебування дитини під наглядом лікаря з медичного закладу або лікаря (фізичної особи – підприємця), що здійснює приватну медичну практику, з яким укладено декларацію.
 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі 46 тисяч гривень 16:22

Поліція застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ

Сільгосппідприємства Чернігівщини потребують працівників: актуальні понад 60 вакансій 15:19

З приходом весни традиційно пожвавлюється попит на працівників сільського господарства, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи. Не став винятком і цей рік.

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 115 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 115 осіб з COVID-19 14:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 27 березня в області зареєстровано 1022 активних випадки коронавірусної хвороби.

Благодійники з Польщі привезли гуманітарну допомогу родинам загиблих та постраждалих поліцейських Чернігівщини 12:58

За сприяння Міжнародної поліцейської асоціації (IPA) польські благодійники (серед яких – колишні та діючі поліцейські) зібрали та особисто привезли гуманітарний вантаж в Чернігів.

Мешканця Прилуцького району засуджено за розбійний напад 12:56

Вироком Ічнянського районного суду Чернігівської області громадянина Республіки Грузія засуджено за напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному із проникненням у сховище (ч. 3 ст.187 КК України).