Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 12:16:46

Історичні цінності залишились в Україні

06.12.2012   11:16

Спробу білоруського колекціонера-нумізмата незаконно вивезти за межі України велику кількість монет різних країн світу припинили співробітники Чернігівської митниці та прикордонники у пункті пропуску “Нові Яриловичі” під час здійснення митного контролю рейсового автобусу “Київ-Гомель”.

До початку митного контрою пасажирам запропонували заповнити митні декларації та провели усне опитування на предмет переміщення ними речей, що підлягають декларуванню або заборонені для переміщення через кордон. Після цього під час огляду салону автобуса та речей громадян у валізі одного з пасажирів виявили не задекларований вантаж. Серед особистих речей громадянина знаходився пакет, в якому були загорнуті 310 монет іноземного та вітчизняного виробництва кінця ХІХ – середини ХХ сторіччя. Враховуючи те, що монети мають ознаки старовини, співробітниками митниці було складено протокол огляду місця події, а монети вилучені для проведення експертизи.

Згідно висновку експерта Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В.Тарновського: 309 з наданих на дослідження монет визнані такими, що мають історичну цінність. Так як переміщення історичних цінностей через кордон можливо тільки за наявності спеціального дозволу уповноваженого органу контролю за переміщенням культурних цінностей, за даним фактом співробітниками митниці складено протокол про порушення митних правил за статтями 471 та 472 Митного кодексу України. Санкції даних статей передбачають не тільки конфіскацію предметів правопорушення, а й накладення на порушника штрафу.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.