Рятувальники Чернігівщини застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща
19 січня відзначається Водохрещення Господнє - велике християнське свято. За традицією, в цей день переважна більшість православних вирушають до водойм, щоб набрати освяченої води, а деякі аби зануритися в ополонці.
У зв'язку з цим, рятувальники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області звертаються до всіх громадян із проханням бути вкрай обережними під час перебування поблизу водойм та нагадують основні правила безпеки:
- купайтеся лише в спеціально обладнаних для цього місцях, де є рятувальні пости, а дно водойми перевірено та очищено від небезпечних предметів;
- перед зануренням в ополонку необхідно розігріти тіло, адже температура води значно нижча від температури тіла;
- занурюватися найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку;
- ніколи не пірнайте в ополонку вперед головою;
- не плавайте та не перебувайте в ополонці більше 1 хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму;
- не залишайте дітей без нагляду, постійно стежте за ними, проведіть з ними профілактично-роз`яснювальні бесіди;
- ні в якому разі не заходьте у воду після вживання спиртних напоїв;
- після занурення розітріть себе махровим рушником, одягніть сухий одяг та випийте гарячого чаю.
Шановні громадяни! Будьте уважними та обережними. Відповідально ставтеся до свого життя та своїх близьких. Не нехтуйте правилами безпеки.
ГУДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.