Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 02:16:24

Рятувальники Чернігівщини надали поради щодо безпечного перебування на льоду

14.01.2023   12:38Агенцiя

Щоденно фахівці районних підрозділів Головного управління ДСНС проводять інформаційно-профілактичні рейди щодо безпечного перебування громадян на водоймах.

Це питання є наразі дуже важливим і актуальним, адже багато людей виходить на кригу аби порибалити чи активно відпочити. Сьогодні жителі міст Борзна та Корюківка мали змогу від рятувальників отримати цінні поради, які можуть вберегти не тільки здоров'я, а й життя, зокрема надзвичайники наголосили, що безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів. Крім того, надзвичайники нагадали номер телефону Служби порятунку "101" та алгоритм дій допомоги потопаючому. Особлива увага приділялась спілкуванню з підростаючим поколінням, адже дитяча необізнаність, цікавість або відсутність належного контролю з боку батьків можуть призвести до непередбачуваних наслідків.
Насамкінець спілкування фахівці ДСНС надали містянам тематичні листівки з правилами безпеки та закликали утриматись від виходу на кригу в період температурних коливань.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини