Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 травня, 11:54:19

Чернігівська область: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальні рейди серед громадян

13.01.2023   14:15Агенцiя

12 січня співробітники Ніжинського, Прилуцького та Новгород-Сіверського районних підрозділів Головного управління ДСНС поспілкувались з громадянами щодо дотримання ними вимог безпеки в зимовий період.

Під час профілактичних заходів рятувальники нагадали населенню основні правила пожежної безпеки в побуті, зокрема при експлуатації електрообігрівачів, пічного опалення, закликали не перевантажувати електромережу, вмикаючи одночасно побутові електроприлади великої потужності. Також розповіли про збільшення кількості пожеж та травмування людей під час використання альтернативних джерел енергії: генераторів, буржуйок, туристичних газових балонів і пальників та навели приклади, які мали місце останнім часом в Україні. Окремо рятувальники ознайомили громадян з алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних й підозрілих предметів.
Для кращого засвоєння озвученої інформації рятувальники вручили своїм співрозмовникам інформаційні пам'ятки.ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини