Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 02:07:14

Семенівська та Добрянська ТГ отримали медикаменти від британських благодійників

13.01.2023   10:17Агенцiя

Близько 80 різних позицій, включаючи ліки, перев’язувальний матеріал, шовний матеріал, розчини – склад двох наборів, які сьогодні передали Семенівській та Добрянській громадам.

Таку допомогу надано в рамках кооперації БФ «Милосердя та здоров’я» та Mail Force від «Daily Mail» (Велика Британія).

Представники ініціативи сьогодні особисто передали все очільникам згаданих громад. Подякував меценатам і начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

    «Найстрашніше, коли не можеш допомогти. Цей стан в березні пережив і я. Тоді деякі громади опинилися під ворогом і неможливо було передати ні продовольства, ні ліків. А все це досить швидко скінчилося. Запас для медиків дуже необхідний. Спасибі, що допомагаєте його сформувати, - зауважив В’ячеслав Чаус.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини