Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 02:50:42

Чернігівська область: рятувальники відкрили «Клас безпеки»

12.01.2023   13:26Агенцiя

Навчання підростаючого покоління заходам безпеки життєдіяльності є одним з пріоритетних завдань для фахівців ДСНС України.

В нашій державі тривають бойові дії і кожна дитина повинна знати й чітко виконувати необхідні дії під час сигналу "Повітряна тривога", обстрілів, у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, правила пожежної безпеки тощо. Це допоможе врятувати життя, а за необхідності надати допомогу тим, хто її потребує.
Саме про це йшла мова сьогодні у новоствореному "Класі безпеки" який відкрився, на базі одного з освітніх закладів обласного центру. Фахівці ДСНС нагадали школярам про те, які служби екстреної допомоги існують, за якими номерами потрібно до них звертатися. Пояснювали правила безпеки під час поводження з електроприладами, як залишити небезпечну зону в разі надзвичайної події та методи надання першої домедичної допомоги постраждалим. За допомогою макетів надзвичайники розповіли про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів та роботу піротехніків. Кінологи провели показові виступи, як працюють службові собаки під час реального пошуку людей, як під завалами так і у лісових масивах. Після теоретичної частини, хлопчики та дівчатка мали змогу приміряти різноманітне спорядження рятувальників, загасити умовну пожежу вогнегасником та помалювати. Всім присутнім рятувальники вручили подарунки від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine і на добру згадку про відкриття класу безпеки зробили спільне фото.


 
ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини