Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 червня, 19:00:59

Сіверський інститут розпочинає проєкт з підтримки системи надання медичних послугу Сосницькій громаді

12.01.2023   12:09Агенцiя

Сіверський інститут регіональних досліджень у партнерстві з Сосницькою селищною радою розпочинає реалізацію проєкту «Покращення якості надання послуг із охорони здоров’я на первинному рівні медичної допомоги Сосницької територіальної громади».

 Проєкт реалізується за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межахПрограми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Проєкт має на меті допомогти Сосницькій громаді створити належні технічні умовидля надання її жителям і жителькам якісних медичних послуг. Насамперед йдеться про діагностику захворювань, профілактикухвороб за допомогою проведення щеплень та інші необхідні медичні процедури.
«Завдякипроєкту ми продовжуємо розвивати систему охорони здоров’я у Сосницькій громаді, передусім – її первинну ланку. Важливо, щоб медичні послуги надавалися в комфортних умовах та на новому рівні. Обладнання, що буде придбано та встановлено в нашій лікарні,допомагатиме в реалізації цих намірів», ‒ наголосив сосницький селищний голова Андрій Портний.
В межахпроєкту здійснюватиметься реконструкціядвох приміщень Центру первинної медико-санітарної допомоги(ЦПМСД)під кабінети профілактичних щеплень та функціональної діагностики. В них встановлять відповідне медичне устаткуваннята оргтехніку. Це забезпечить дотримання вимог до умов проведення процедур ізберігання вакцин, прискорить процес діагностики та оформлення проведених процедур.Також жителі та жительки громадиматимуть змогуотриматимедичніпослуги за допомогою інформаційних технологій, зокремасистеми eHealth.
Водночас буде забезпеченоїх доступність для представників і представниць соціально вразливих категорій та осіб із інвалідністю.У підсумку громада отримає сучасний ЦПМСДіз якісно новим рівнем надання медичних послуг, щосприятиме своєчасній профілактиці та запобіганню поширенню інфекційних хвороб, особливо восінньо-зимовий період. Експертну підтримку під час розробленняпроєкту надала програма U-LEAD з Європою, а саме – з пошуку відповідного конкурсу, узагальнення інформації, яка надійшла від громади, безпосереднього заповнення аплікаційної форми.Контактна особа: Дмитро Казіміров, 097 8696005,siverian@gmail.com.

Проєкт«Покращення якості надання послуг із охорони здоров’я на первинному рівні медичної допомоги Сосницької територіальної громади»реалізує ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень»за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав іможливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини