Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 12:16:28

Сіверський інститут розпочинає проєкт з підтримки системи надання медичних послугу Сосницькій громаді

12.01.2023   12:09Агенцiя

Сіверський інститут регіональних досліджень у партнерстві з Сосницькою селищною радою розпочинає реалізацію проєкту «Покращення якості надання послуг із охорони здоров’я на первинному рівні медичної допомоги Сосницької територіальної громади».

 Проєкт реалізується за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межахПрограми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Проєкт має на меті допомогти Сосницькій громаді створити належні технічні умовидля надання її жителям і жителькам якісних медичних послуг. Насамперед йдеться про діагностику захворювань, профілактикухвороб за допомогою проведення щеплень та інші необхідні медичні процедури.
«Завдякипроєкту ми продовжуємо розвивати систему охорони здоров’я у Сосницькій громаді, передусім – її первинну ланку. Важливо, щоб медичні послуги надавалися в комфортних умовах та на новому рівні. Обладнання, що буде придбано та встановлено в нашій лікарні,допомагатиме в реалізації цих намірів», ‒ наголосив сосницький селищний голова Андрій Портний.
В межахпроєкту здійснюватиметься реконструкціядвох приміщень Центру первинної медико-санітарної допомоги(ЦПМСД)під кабінети профілактичних щеплень та функціональної діагностики. В них встановлять відповідне медичне устаткуваннята оргтехніку. Це забезпечить дотримання вимог до умов проведення процедур ізберігання вакцин, прискорить процес діагностики та оформлення проведених процедур.Також жителі та жительки громадиматимуть змогуотриматимедичніпослуги за допомогою інформаційних технологій, зокремасистеми eHealth.
Водночас буде забезпеченоїх доступність для представників і представниць соціально вразливих категорій та осіб із інвалідністю.У підсумку громада отримає сучасний ЦПМСДіз якісно новим рівнем надання медичних послуг, щосприятиме своєчасній профілактиці та запобіганню поширенню інфекційних хвороб, особливо восінньо-зимовий період. Експертну підтримку під час розробленняпроєкту надала програма U-LEAD з Європою, а саме – з пошуку відповідного конкурсу, узагальнення інформації, яка надійшла від громади, безпосереднього заповнення аплікаційної форми.Контактна особа: Дмитро Казіміров, 097 8696005,siverian@gmail.com.

Проєкт«Покращення якості надання послуг із охорони здоров’я на первинному рівні медичної допомоги Сосницької територіальної громади»реалізує ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень»за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав іможливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини