Рятувальники спільно з поліціянтами та представниками обласних масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного перебування на льоду
З метою профілактики трагічних випадків на водоймах у зимовий період, 11 січня фахівці апарату Головного управління, Чернігівського районного підрозділу ГУ ДСНС спільно з працівниками Національної поліції та обласних масмедіа провели профілактичний рейд місцями підльодного лову риби та відпочинку на річці Стрижень, що у м. Чернігові.
Слід зазначити, що постійні коливання температури повітря послаблюють міцність льоду, тож рятувальники під час профілактичних бесід із громадянами роз'яснили правила безпеки при перебуванні на замерзлих водоймах, як вберегтися від провалу під кригу. Крім того, фахівці ДСНС нагадали про необхідність мати з собою засоби порятунку та зв'язку, а також роз'яснили, як діяти у разі провалу під лід та правила надання допомоги постраждалому. Окрему увагу надзвичайники акцентувала на тому, що батьки повинні навчати дітей правилам безпеки життєдіяльності та слідкувати за їх розвагами. Містяни з розумінням ставилися до порад та пообіцяли дотримуватись правил поводження на льоду.
Наостанок фахівці ДСНС вручили чернігівцям профілактичні листівки із заходами безпеки.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.