Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 22:16:56

Французькі інженери долучаться до відбудови Чернігівщини

11.01.2023   10:49Агенцiя

Чернігівська обласна військова адміністрація та Спільне підприємство EGIS VillesetTransport/DassaultSystеmes/B4 D&E підписали Меморандум про порозуміння щодо консалтингових послуг «Проведення діагностики та розробка цифрової платформи для відновлення України. Пілотний проєкт у Чернігівській області».

Проєкт поєднає платформу 3DEXPERIENCE від Dassault Systеmes та досвід і знання будівельних інженерів Egis і B4 у двох етапах. Спочатку експерти оцінять збитки, завдані Чернігівщині внаслідок військової агресії, проаналізують загальну вартість реконструкції. Також будуть визначені об’єкти інфраструктури, що необхідно відновити в першу чергу. Аналіз супутникових даних автоматично виявить і виділить постраждалі райони, після чого інформацію перевірять інспекції на місцях. Платформа 3DEXPERIENCE Dassault Systèmes забезпечить збереження та аналіз інформації, зібраної експертами EGIS і B4.

Другий етап передбачає генеральне планування Чернігова та області. На платформі 3DEXPERIENCE буде створено віртуальну модель міста. Вона включатиме проєктування нових будівель та організацію міського транспорту, інфраструктури та інших послуг.

Проєкт підтримується урядом Франції за рахунок гранту від Казначейства Франції.

    — Війна триває, але вже зараз ми думаємо про майбутнє та плануємо, як відбудувати свої міста та села. Завдяки пілотному проєкту наші спеціалісти та французькі фахівці зможуть використовувати віртуальну модель реконструкції та тестувати різні сценарії, що включатимуть такі параметри, як доступність, транспорт, розташування ключових міських активів, а також існуючі мережі водопостачання, теплопостачання, каналізації та інші інфраструктурні мережі. Впевнений, що наші спільні зусилля та досвід іноземних колег у проєктуванні й будівництві суттєво пришвидшить відновлення Чернігівщини, — прокоментував  в.о. начальника Управління містобудування та архітектури ОВА Сергій Куреня.

Довідково.
Egis присутня в Україні з 1993 року, має досвід роботи з приватними й державними проєктами у різних секторах. Основними напрямками діяльності Egis в Україні є консалтинг та інжиніринг у сферах енергоефективності, екологічного менеджменту; цивільного будівництва, будівництва доріг і мостів; водного, міського транспорту; портів, водних шляхів та енергетики.
Платформа Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE — програмне забезпечення для 3D-проєктування.


За повідомленням Управління містобудування
та архітектури Чернігівської ОВА

 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.