Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 11:34:09

Французькі інженери долучаться до відбудови Чернігівщини

11.01.2023   10:49Агенцiя

Чернігівська обласна військова адміністрація та Спільне підприємство EGIS VillesetTransport/DassaultSystеmes/B4 D&E підписали Меморандум про порозуміння щодо консалтингових послуг «Проведення діагностики та розробка цифрової платформи для відновлення України. Пілотний проєкт у Чернігівській області».

Проєкт поєднає платформу 3DEXPERIENCE від Dassault Systеmes та досвід і знання будівельних інженерів Egis і B4 у двох етапах. Спочатку експерти оцінять збитки, завдані Чернігівщині внаслідок військової агресії, проаналізують загальну вартість реконструкції. Також будуть визначені об’єкти інфраструктури, що необхідно відновити в першу чергу. Аналіз супутникових даних автоматично виявить і виділить постраждалі райони, після чого інформацію перевірять інспекції на місцях. Платформа 3DEXPERIENCE Dassault Systèmes забезпечить збереження та аналіз інформації, зібраної експертами EGIS і B4.

Другий етап передбачає генеральне планування Чернігова та області. На платформі 3DEXPERIENCE буде створено віртуальну модель міста. Вона включатиме проєктування нових будівель та організацію міського транспорту, інфраструктури та інших послуг.

Проєкт підтримується урядом Франції за рахунок гранту від Казначейства Франції.

    — Війна триває, але вже зараз ми думаємо про майбутнє та плануємо, як відбудувати свої міста та села. Завдяки пілотному проєкту наші спеціалісти та французькі фахівці зможуть використовувати віртуальну модель реконструкції та тестувати різні сценарії, що включатимуть такі параметри, як доступність, транспорт, розташування ключових міських активів, а також існуючі мережі водопостачання, теплопостачання, каналізації та інші інфраструктурні мережі. Впевнений, що наші спільні зусилля та досвід іноземних колег у проєктуванні й будівництві суттєво пришвидшить відновлення Чернігівщини, — прокоментував  в.о. начальника Управління містобудування та архітектури ОВА Сергій Куреня.

Довідково.
Egis присутня в Україні з 1993 року, має досвід роботи з приватними й державними проєктами у різних секторах. Основними напрямками діяльності Egis в Україні є консалтинг та інжиніринг у сферах енергоефективності, екологічного менеджменту; цивільного будівництва, будівництва доріг і мостів; водного, міського транспорту; портів, водних шляхів та енергетики.
Платформа Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE — програмне забезпечення для 3D-проєктування.


За повідомленням Управління містобудування
та архітектури Чернігівської ОВА

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини