Обласна служба зайнятості інформує про підсумки роботи у минулому році
Протягом 2022 року на обліку в службі зайнятості перебувало 29,7 тис. безробітних.
З них більше 11 тисяч охоплено активними заходами сприяння зайтятості. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка. Зокрема, 8,1 тис. безробітних працевлаштовано, 1,5 тис. скеровано на професійне навчання, 1,7 тис. залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Через воєнну агресію попит на робочу силу у минулому році суттєво скоротився. Загальна кількість наявних вакансій (а це 9,8 тис.одиниць) була втричі меншою чисельності безробітних громадян на обліку.
Станом на 1 січня в області налічувалось 7,5 тис. безробітних, для яких у базі даних служби зайнятості було 406 вакансій – на 45% менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 18 осіб.
На початок нинішнього року найбільшим попитом у роботодавців області користуються працівники переробної промисловості, сфери торгівлі та послуг. До переліку найзатребуваніших вакансій увійшли: водій автотранспортних засобів, слюсар, швачка, електромонтер, продавець продовольчих товарів. Також регіональний ринок праці потребує лікарів, інженерів та бухгалтерів.
Шукайте роботу за допомогою Єдиного порталу вакансій Державної служби зайнятості https://jobportal.dcz.gov.ua/ Також актуальні пропозиції роботи дивіться в телеграм-каналі державної служби зайнятості: https://t.me/worknowdcz
Інформацію підготувала Світлана ШЕРЕМЕТ, 678-675
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression