Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні чоловіка
Співробітники Ніжинського районного відділу поліції викрили зловмисника, який вчора напав на 39-річного чоловіка і заволодів його сумкою з документами, грошима та банківськими картками.

Вчора до поліції Ніжинського району звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що його пограбували. Потерпілий повідомив поліцейським, що на одній із вулиць Ніжина невідомий чоловік підбіг до нього та вихопив сумку.
Оперативники встановили, що до злочину причетний 41-річний раніше судимий місцевий мешканець. Підозрюваного у пограбуванні затримали. Речі потерпілого вилучено.
Зловмисника поліцейські помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Поліцією під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений в умовах воєнного або надзвичайного стану). За таке діяння закон передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
“Сіверські клейноди”: “Незламна пісня України” 14:48
“Незламну пісню України” виконали для глядачів артисти Академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди” на чолі із Андрієм Лоєвцем. 15 лютого 2025 року ансамбль представив нову програму “Незламна пісня України” на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” закликає міську владу Чернігова переглянути підхід до фінансування громадських організацій 12:56
Представники Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” напередодні 44 сесії Чернігівської міської ради звернулися до начальника міської воєнної адміністрації Дмитра Брижинського, заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка та депутатів міської ради із закликом переглянути підхід до підтримки громадських організацій та ухвалення відповідних програм.
У Чернігові поліцейські «по гарячих слідах» затримали крадія 12:31
Правоохоронці встановили особу зловмисника, який викрав з гаража електроінструменти та намагався втекти. Фігуранту оголошено про підозру.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:08
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
У Чернігівському районі поліція затримала підозрюваного у вбивстві власного батька 09:56
Поліцейські відділення №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції встановили причетність 37-річного мешканця одного з сіл Городнянської громади до вбивства свого 61-річного батька. Затриманому повідомили про підозру у злочині та помістили його під варту.