Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 16:05:18

Подарунок під ялинку: у Ніжині діти отримали від батька 145 тисяч гривень аліментів

05.01.2023   11:21Агенцiя

Необхідність, зумовлена обставинами та санкціонована державою, а не суб’єктивна неприязнь – така справжня суть обмежувальних заходів, які застосовуються фахівцями юстиції задля відновлення або взагалі початку виплати аліментів дитині.

Доступні способи реагування на батьківську зухвалість відчув на собі мешканець міста Ніжин Чернігівської області. Він залишив на тривалий час без фінансової підтримки двох неповнолітніх доньок, через що був позбавлений деяких прав й можливості вільно розпоряджатися своїм майном та банківськими рахунками.

Якщо більш детально, то за аліментний борг у розмірі понад 145 тисяч гривень батько втратив можливість:
•    полювати;
•    керувати транспортними засобами;
•    виїжджати за межі України;
•    користуватися зброєю;
•    користуватися електронними коштами;
•    продавати/купувати майно, що потребує державної реєстрації.

Врешті-решт, правові санкції виконали своє завдання. Напередодні різдвяно-новорічних свят ніжинець сплатив повністю всю суму боргу, тим самим викресливши своє ім’я з Єдиного реєстру боржників (https://erb.minjust.gov.ua/).

Відділ комунікації з громадськістю Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Останні новини Чернігівщини

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

Поліція Чернігівщини інформує про альтернативні способи звернення громадян по допомогу через мобільні застосунки 13:17

Через блекаути громадяни не завжди мають можливість зателефонувати на спецлінію 102 чи до інших екстрених служб. У таких випадках поліцейські Чернігівщини інформують про альтернативні канали зв’язку, зокрема мобільні застосунки «112 Ukraine», «Крила», які дають змогу швидко повідомити про подію та отримати допомогу.

Понад 1 млн гектарів ярих культур: підсумки весняної посівної на Чернігівщині 12:46

Аграрії Чернігівської області завершили весняну посівну кампанію 2026 року. Попри виклики воєнного часу та мінливі погодні умови окремих періодів весни, сільськогосподарські підприємства регіону виконали запланований комплекс польових робіт.

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини