На Чернігівщині росіяни обстріляли бригаду енергетиків
Сьогодні зранку російські окупанти вкотре обстріляли прикордонні райони Чернігівщини.
![](/uploads/31456-m.jpg)
Починаючи з 8.10 військові зафіксували 19 приходів зі ствольної артилерії. На щастя, ані люди, ані об’єкти інфраструктури цього дня не постраждали, а наші енергетики можуть продовжувати виконувати свою планову роботу, в тому числі – усувати наслідки більш ранніх обстрілів.
Отримувати новорічні «сюрпризи» від рашистів працівники прикордонних дільниць АТ «Чернігівобленерго» почали ще 30 грудня.
Найбільше цього разу дісталося новгород-сіверським енергетикам. Про це повідомляють у «Чернігівобленерго».
«По обіді 30 січня наша бригада із чотирьох чоловік виїхала на ремонт лінії 10 кВ, що за 500 метрів від російського кордону. Пошкодження лінії було аварійним, причина – несприятливі погодні умови», – розповідає старший майстер Новгород-Сіверської дільниці Корюківського РЕМ АТ «Чернігівобленерго» Роман Антоненко.
«Однак закінчити ремонні роботи хлопцям не вдалося – просто над собою вони побачили дрон, а за кілька хвилин метрах у 30 від місця ремонту розірвався снаряд. Довелося дуже швидко збирати обладнання і тікати. Однак на цьому все не закінчилося – машину енергетиків обстріляли просто на ходу», — додав він.
Як пізніше повідомили у Чернігівському прикордонному загоні, того дня Новгород-Сіверську громаду обстрілювали мінами калібру 120 мм та реактивними снарядами. На щастя, всі енергетики залишилися живими і наступного дня виїхали на ремонт все тієї ж лінії – попри небезпеку всі споживачі, які живилися від неї, були заживлені. У таких умовах ще з лютого минулого року продовжують працювати енергетики чотирьох прикордонних дільниць «Чернігівобленерго» – Новгород-Сіверської, Семенівської, Сновської та Городнянської.
Незважаючи на постійну небезпеку і часто пряму загрозу життю, ці люди не відмовилися від своєї непростої роботи і продовжують щодня її сумлінно виконувати. Усі вони – невидимі бійці енергетичного фронту, який зараз аж ніяк не менш важливий, ніж бойовий фронт, спражні герої, якими ми дуже пишаємось.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.