Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 17:38:31

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

29.12.2022   13:01Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 28 грудня по 8:00 29 грудня 2022 року

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій  1 особа постраждала.

Оперативна інформація про ситуацію поблизу державного кордону України в межах області:


11:45 – 12:25

28.12.2022 р.                                                              

- мінометний обстріл 5 вибухів (приходів), ймовірно з міномету калібру 120 мм в районі   н.п. Гремʹячка  Новгород-Сіверського району. Без втрат.

15:30 – 15:40

28.12.2022 р.                                                              

- мінометний обстріл  4 вибухи (приходи), ймовірно з міномету калібру 120 мм в районі  н.п. Липівка  Корюківського району. Без втрат.

Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

- на автодорозі М-02 «Кіпті-Глухів-Бачівськ» біля с. Бобрик Ніжинського району о 16 год. 53 хв. 28 грудня  водійка автомобіля "SKODA FABIA" не вибрала безпечної швидкості руху,  з’їхала у кювет та здійснила зіткнення з придорожнім деревом. Внаслідок ДТП водійка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до КНП "Чернігівська обласна лікарня".

Пожежі в житловому секторі – 1:


- в  с. Густиня Прилуцького району (Сухополов'янська  ТГ) по  вул. Ярмаркова, 11 о 01 год. 16 хв. 29 грудня сталася пожежа житлового будинку (8х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено електролічильник, пошкоджено облицювання стін на площі 5 кв. м. Власник, причина та збитки встановлюються.

Виявлення та знешкодження боєприпасів: не зареєстровано.

Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 13 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 28 грудня по 20 годину 29 грудня очікується хмарна погода з проясненнями, місцями  невеликі опади. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі  від 3º морозу до 2º тепла, вдень від 1º морозу до 4º тепла.

 По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликі опади. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі  від 1º морозу до 1º тепла, вдень 1- 3º  тепла.

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини