Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 13:25:17

У Новобілоуській громаді встановили модульні містечка

23.12.2022   10:16Агенцiя

У Старому Білоусі та Рівнопіллі Новобілоуської сільської територіальної громади встановили модульні містечка для людей, які втратили свої домівки через бойові дії. В першу чергу тимчасове житло надаватиметься жителям цих сіл, але за потреби тут зможуть оселитися також мешканці інших населених пунктів, йдеться на сайті громади. Блоки модульних будинків безкоштовно надав уряд Польщі. Для їх розташування було обрано села, які найбільше постраждали під час окупації та активних бойових дій.

Одне модульне містечко розраховане на 88 осіб. Таким чином Старий Білоус і Рівнопілля можуть прийняти у себе 176 людей.

У кожному містечку встановлено по 22 житлових блоки (кімнати). В одному блоці може розміститися 4 людини. Окремо є кухня, ігрова кімната для дітей, чоловічі та жіночі душові й туалети. У кожному житловому блоці — два двоярусних ліжка, дві тумбочки, шафа, стіл, електрообігрівач, постільна білизна.

Будинки утеплені й розраховані на температуру від -20 до +60 градусів. Вони обладнані електричними конвекторами для опалення, бойлерами для підігріву води, електроплитами, витяжками, холодильниками, пральними машинами — все це надали благодійні організації. Проте всі комунальні послуги у таких поселеннях повністю залежать від електрики: опалення, нагрів води, приготування їжі, прання тощо.

Нині триває передача модульних містечок у власність Новобілоуської сільської ради. Перелік осіб на заселення формує сільська рада за поданням старостинських округів громади.  



Чернігівське РВ АМУ
Офіс реформ у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини