Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 09:33:46

Винесено вирок вбивці

22.12.2022   11:08Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у суді стосовно мешканця Прилуцького району, який за місцем свого проживання у вечірній час 18.09.2022, під час розпиття спиртних напоїв, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс 7 ударів ножем в шию та обличчя потерпілого.

Один з ударів, який пошкодив судини та глотку потерпілого, став тяжким і не сумісним із життям, як наслідок потерпілий помер на місці.
Дії обвинуваченого кваліфіковані як кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.115 КК України, а саме, вбивство, тобто умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині.
За результатами розгляду кримінального провадження, 19.12.2022 вироком Прилуцького міськрайонного суду вбивцю засуджено до покарання  у виді 8 років позбавлення волі.


Прилуцька окружна прокуратура
 

Останні новини Чернігівщини

7 січня: цей день в Україні і світі

7 січня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини