Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій 1 особа загинула та 8 осіб постраждали.
МНС
Оперативна інформація про ситуацію поблизу державного кордону України в межах області:
Обстрілів не зафіксовано.
Загибель на водних об’єктах – 1:
В озері біля с. Слабин Чернігівського району (Гончарівська ТГ) о 13 год. 20 хв. 21 грудня виявлено та піднято на поверхню з води тіло чоловіка, 1974 року народження, який потонув 18 грудня 2022 року. Причина смерті встановлюється.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
На автодорозі поблизу с. Стахорщина Новгород-Сіверського району о 14 год. 20 хв. 21 грудня водій маршрутного мікроавтобуса "Mercedes-Benz", який перевозив 19 пасажирів, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет де перекинувся. Внаслідок пригоди 8 осіб отримали тілесні ушкодження.
Пожежі в житловому секторі –1:
- в с. Журавка Прилуцького району (Варвинська ТГ) по вул. Магди, 3 в 00 год. 20 хв. 22 грудня сталася пожежа сіна в тюках. Вогнем знищено 4 т грубих кормів. Причина та збиток встановлюється.
Виявлення та знешкодження боєприпасів:
Протягом доби здійснено 2 залучення піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 1 ВНП (з початку проведення робіт – 49247 ВНП).
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 10 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 14 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 21 грудня по 20 годину 22 грудня очікується хмарна погода з проясненнями, місцями невеликий дощ та мокрий сніг, слабка ожеледь, місцями туман. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень від 1º морозу до 4º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, невеликий дощ та мокрий сніг, слабка ожеледь, слабкий туман. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 1-3º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.