Владислав Атрошенко провів зустріч з послом Франції в Україні, а також мерами міст Гавр та Сен-Жермен-ан-Ле
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 20 грудня, провів півторагодинну зустріч з послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном, мером міста Гавр, екс-Прем’єр-міністром Французької Республіки Едуардом Філіпом та мером міста Сен-Жермен-ан-Ле Арно Перікаром. Під час спілкування обговорювалася співпраця Франції з Україною та Черніговом, зокрема.
![](/uploads/31660-m.jpg)
— Важливо, що міжнародні колеги України зацікавлені та ініціюють такі зустрічі з представниками місцевого самоврядування, які є голосом своїх громад. Мери відкрито можуть говорити про виклики цієї війни і як вони, на своєму рівні, бачать завтрашній день України і взагалі її майбутнє.
Про це я власне і мав нагоду сьогодні розказати, — повідомив після зустрічі Чернігівський міський голова.
Владислав Атрошенко також проінформував і про що йшлося під час розмови.
— Спілкуючись з представниками Франції, я попросив розглянути різні варіанти допомоги і підтримки України, в тому числі, і шляхом розроблення конкретних проектів, які б їм було цікаво реалізувати у нас та інвестувати в це.
Сьогодні геополітична картина світу змінюється, вплинула на це — розв'язана росією війна в Україні. І якими ми всі після неї будемо — залежить від того, яку участь у пришвидшенні перемоги в ній України та плануванні післявоєнної відбудови візьмуть різні країні. Я закликав Францію стати однієї із провідних у цьому питанні.
Крім того, міський голова принагідно і вкотре, висловив слова вдячності Франції та всьому її народу за вже надану на всіх рівнях підтримку у боротьбі з російським агресором, як Україні, так і нашому Чернігову.
Зазначимо, що французький регіон Іль-де-Франс задекларував опіку над Чернігівською областю, а наше місто нещодавно підписало Угоду про співпрацю з містом Реймс
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.