Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 травня, 11:27:35

770 генераторів, 637 біотуалетів та 7000 лавок придбано за кошти міського бюджету для укриттів в багатоповерхівках

20.12.2022   11:01Агенцiя

Ще 3000 лавок та 200 біотуалетів придбано за бюджетні кошти Чернігівської територіальної громади і буде передано старшим будинків з найпростішими укриттями. На засіданні виконавчого комітету 15 грудня було погоджено передачу цього обладання обслуговуючим компаніям — «ЖЕК-10», «ЖЕК-13», КП «Деснянське» та «Новозаводське». Вони ж розподілять це між багатоповерхівками, згідно заяв від мешканців.

Нагадаємо, що 1 липня цього року виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки, яка передбачає придбання для кожного укриття в багатоповерхівках  генератора, лавок, біотуалетів.

Після прийняття якої очільники управляючих компаній спільно з відділом із питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради провели збори з представниками багатоквартирних будинків. Під час яких було надано чернігівцям всю інфорацію про Програму та як нею скористатися.

Представники будинків мали написати заяву у якій вказати, що саме з переліченого їм потрібно — люди могли, порадившись з мешканцями будинку, як взяти все запропоноване обладнання, так і, наприклад, лише генератор чи лавки.

Після узагальнення отриманої інформації управління ЖКГ виконало закупівлю, потім передало це майно ЖЕКам, а ті розподіляли між заявниками. Саме в останніх зберігаєтьсяя все придбане, аби, в разі потреби, вони могли не гаючи часу розпочати ним користуватися.

На сьогодні процедура залишилися незмінною, аби отримати генератор, лавки чи біотуалет представнику будинку потрібно звернутися із відповідною заявою до управляючої компанії

Наразі вже придбано для найпротісших укриттів в будинках 770 генераторів, 637 біотуалетів та 7000 лавок.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Підтримка міжнародних партнерів України суттєва і лише набирає масштабу, – Володимир Кучма 11:26

Наразі Підтримка міжнародних партнерів України є дуже суттєвою. І вона набирає лише більшого масштабу. Такої думки голова Всеукраїнської асоціації громад Володимир Кучма.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:22

Протягом минулої доби зареєстровано 7 пожеж.

Компенсація від «єВідновлення» на самостійну відбудову: на що необхідно звернути увагу 10:07

Оскільки цей механізм програми запрацював тільки цього року, деякі громадяни ще мають труднощі із оформленням такого виду виплат. Тим часом, на Чернігівщині вже задоволено 39 заяв за цим видом компенсації майже на 80 млн гривень.

Олександр Ломако виступив перед депутатами Київради з проханням фінансово підтримати роботи з розбудови фортифікаційних споруд довкола Чернігова 08:32

В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако сьогодні, 16 травня, взяв участь у ІII сесії Київської міської ради ІХ скликання, під час якої звернувся до депутатського корпусу стосовно підтримки нашого міста у частині зміцнення довкола нього існуючих фортифікаційних споруд та будівництва нових.

Сесія Чернігівської обласної ради – понад 50 важливих рішень для життєдіяльності області 08:30

Вчора, 16 травня, відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради. До роботи долучився начальник обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус, його заступники, керівники профільних структурних підрозділів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини