Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 21:59:53

Чернігівська область: психологи Головного управління ДСНС провели тренінгові заняття з піротехніками

16.12.2022   21:40Агенцiя

Піротехнікам і саперам ДСНС часто доводиться працювати в екстремальних умовах.

Щоб співробітники нещодавно створеної частини піротехнічних робіт та підводного розмінування могли підготуватися до цієї роботи, психологи ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели тренінгове заняття на тему: «Психологічні наслідки діяльності персоналу ДСНС України в умовах екстремальної ситуації».

Особовий склад підрозділу ознайомили з основними психічними станами і реакціями, що виникають в екстремальних ситуаціях та методами регуляції професійного стресу.

Під час тренінгу учасники обговорили важливість самоорганізації, психічної стійкості у стресових ситуаціях та усвідомлення відповідальності за свої дії, відпрацювали ряд психологічних вправ з техніки управління диханням для зняття напруги і стресу.

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.