До суду скеровано обвинувальний акт стосовно російської агентки, яка передавала розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ
Контррозвідники СБУ затримали ворожу поплічницю у вересні 2022 року.
Слідчими Управління СБ України в Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно мешканки одного з прикордонних селищ, яка передавала ворогу розвіддані про переміщення та дислокацію підрозділів ЗСУ в регіоні.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 32-річна жінка після початку повномасштабного вторгнення налагодила зв'язки з російськими окупантами.
Після звільнення території вона продовжила співпрацю з ворогом, здійснюючи збір даних про розташування сил оборони, місць зберігання озброєння та військової техніки, розміщення блокпостів, руху військових колон.
Зібрані відомості зловмисниця за грошову винагороду передавала окупантам за допомогою одного з месенджерів.
Під час проведення слідчих дій правоохоронці вилучили у ворожої інформаторки засоби комунікації з доказами листування з представником спецслужб рф.
Зловмисниця обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст.114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану).
Наразі обвинувальний акт стосовно російської агентки скеровано до суду.
.jpeg)
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression