Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 17:23:30

Як працюють Пункти Незламності на Чернігівщині

13.12.2022   20:20Агенцiя

У Чернігівській області вже розгорнуто 168 Пунктів Незламності, включно з тими, які організував відповідальний бізнес на базі своїх закладів.

Чотирнадцять відкриються у разі суттєвого погіршення ситуації з енергопостачанням. Абсолютна ж більшість — приймають відвідувачів уже зараз.

Послуги таких пунктів не залежать від роботи електромережі.

До прикладу, у Пункті Незламності на базі Чернігівського колегіуму № 11 всі охочі можуть цілодобово зігрітися, підзарядити свої гаджети (у разі відключення електроенергії — від наявного генератора) та скористатися швидкісним оптоволоконним інтернетом.



Чимало пунктів організовані рятувальниками. Один з них розташований поблизу Головного управління ДСНС у Чернігівській області. Тут так само забезпечується обігрів, доступ до електрики та швидкісного інтернету. Для найменших відвідувачів пункту доступна дитяча література. За словами чергових, у середньому на добу сюди заходить до 50 відвідувачів — переважно під час відключень електропостачання у сусідніх багатоповерхівках.

Аналогічні пункти діють по всій області. Так, лише у Ніжині їх — 6. Один з них розгорнутий у Ніжинському агротехнічному інституті. На додачу до всіх стандартних послуг тут облаштована і кімната матері та дитини. У разі потреби цей пункт зможе прийняти до 500 відвідувачів, а електроживлення забезпечить потужний генератор.

Дитячу кімнату організували і в Пункті Незламності у приміщенні Новгород-Сіверської РВА. Втім, зараз відвідувачі переважно заходять до пункту, аби  підзарядити гаджети та скористатися безкоштовним інтернетом. Зокрема, часто доступом до мережі у час відсутності електроенергії користуються місцеві вчителі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини