Браконьєри табунами відстрілюють кабанів на кукурузник полях Чернігівщини
Природоохоронці проінспектували кукурудзяні поля і зробили висновок — вони просто створені для полювання на дикого звіра.

Чернігівські екологи та лісничі дали бій браконьєрам, які прилаштували незібрані посіви кукурудзи для відстрілу диких кабанів. Повернутися з такого полювання без здобичі майже неможливо.
Адже комбайнери заганяють звіра у своєрідну пастку, з якої втекти можна хіба що в бік озброєного до зубів мисливця, йдеться у сюжеті ТСН.
Ледь лишилися живими - кажуть природоохоронці про зустріч із браконьєрами. Вони приїхали оглянути кукурудзяні поля, бо селяни скаржилися на постійну стрілянину ще й серед білого дня. А там саме кілька чоловіків уже загнали в пастку 15-ох диких кабанів посеред поля. Чекали лише, коли звірі почнуть вибігати з кукурудзи.
Андрій Павленко, державний інспектор з охорони довкілля в Чернігівській області розповів: "Біля автомобіля ми помітили дикого кабана, який був у крові і не рухався. Натомість кілька осіб зникли у кукурудзі, один чоловік сів у Ниву і почав тікати".
Ми хотіли перешкодити шлях цьому браконьєру, і Нива зривається, б'є в бік нашу машину і їде", - розповів Олег Дудко, головний мисливствознавець Чернігівського УТМР.
Їм зосталося тільки записати номер авто. Правоохоронці з'ясували - вона належить агрофірмі, яка й обробляє кукурудзяне поле. Утім, тут від автомобіля відхрещуються, як і від незаконного полювання.
"Не знаю, нічого я не знаю. Кажуть, вона на балансі агрофірми? Зараз я взнаю, я подивлюсь, нічого я не знаю", - непереконливо розповів працівник агрофірми.
Природоохоронці проінспектували кукурудзяні поля і зробили висновок — вони просто створені для полювання на дикого звіра.
Агрономи мають збирати врожай таким чином, щоб кабан міг відступати в ліс. А тут усе навпаки. Поле, усупереч природоохоронному законодавству, обробляють по периметру.
Звіра заганяють у пастку. Куди б він не спробував тікати, його чекає озброєний мисливець.
Останні новини Чернігівщини
«Діалог влади та бізнесу»: на Чернігівщині обговорили шляхи подолання дефіциту робітничих професій та економічних бар’єрів 14:37
Чергова онлайн-зустріч регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу» відбулася сьогодні. Серед основних питань – подолання кадрової кризи у виробничих галузях та підтримка регіонального підприємництва.

Нардеп Олена Шуляк: Завдяки реформі цифровізації доступ до високошвидкісного інтернету вперше отримали понад 3000 українських сіл 14:16
Загальний економічний та антикорупційний ефект від реформи цифровізації, яку почали впроваджувати в 2019 році, вже перевищив 66 млрд грн.
На прикордонні Чернігівщини внаслідок ворожої атаки постраждала цивільна жінка: поліція документує наслідки 13:42
Сьогодні вранці у прикордонній Сновській громаді Корюківського району ворожий дрон поцілив у 54-річну жінку, яка їхала мопедом.
Ukraine Facility: як це працює на Чернігівщині 13:18
У травні 2024 року Україна та ЄС підписали Рамкову угоду щодо спеціальних механізмів фінансування для нашої країни згідно з інструментом Ukraine Facility.
Леся Карнаух: Надходження до місцевих бюджетів за півріччя зросли на 18,2 % порівняно з минулорічним показником 12:44
До місцевих бюджетів за січень – червень 2025 року надійшло 236,5 млрд грн. Це на 18,2 %, або майже на 36,4 млрд грн більше показника за перше півріччя минулого року.