Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 10:34:35

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові

07.12.2022   10:31Агенцiя

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

– Наша основна зброя – це наші люди, і наші вояки, захисники і захисниці України. Ця марка стала нашою зброєю перемоги, адже це благодійний випуск Укрпошти. Від загальної вартості 90 гривень  з кожного блоку буде направлено на допомогу Збройним Силам України 18 гривень. Вона випущена за підтримки компанії Укроборонпром та Міністерства оборони України, – повідомила директорка чернігівської дирекції Укрпошта Олена Дорошенко.

Аркуш «Зброя Перемоги» складається з 6 поштових марок зі зразками військового вітчизняного та закордонного озброєння: «Вільха», «Нептун», «Стугна-П», «Байрактар ТБ2», FGM-149 «Джавелін», «M142 Хаймарс».

Серед військового керівництва участь у заході взяли полковник Дмитро Брижинський, начальник прикордонного загону (м. Чернігів)  Олександр Чорний та начальник Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Гончарук.

– Вважаю, що такі марки  потрібно передавати нашим дітям, які своєю чергою передаватимуть їх своїм дітям, і найбільші спомини будуть передаватися про ті події, які зараз відбулися. Я перший раз на погашенні й дякую, що мені випала така честь сама в День Збройних Сил України знаходитися тут, – зазначив   начальник Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Гончарук.
 


Фото автора
Ігор Березинський
Кореспондент АрміяInform
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.

На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48

У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23

Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.

01 квітня: цей день в Україні і світі

01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22

День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини