Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 11:17:52

На Чернігівщині в дію знову вводиться графік відключень «три через шість»

06.12.2022   21:04Агенцiя

Графік відключень «три через шість» (три години електропостачання у групи є, потім на шість годин його обмежують) на Чернігівщині вводиться від сьогодні, 6 грудня із 17:00.

Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

Йдеться, що вчорашні обстріли енергетичної інфраструктури не пройшли безслідно. Через пошкодження деяких електростанцій та частини електромереж в України знизилось виробництво електроенергії, тому для збереження балансу в енергосистемі в усіх регіонах країни було тимчасово застосовано додаткові відключення споживачів.

В НЕК «Укренерго» повідомили, що на відновлення обсягів виробництва електроенергії до рівня, який був до ракетної атаки 5 грудня, потрібно ще принаймні декілька діб.

«На жаль, ліміти споживання електроенергії, доведені АТ «Чернігівобленерго», не дозволяють зараз дотриматися графіка відключень «чотири через чотири», тому із 17 години в дію знову буде введено графік «три через шість» (три години електропостачання у групи є, потім на шість годин його обмежують)», - пише АТ.

Останні новини Чернігівщини

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини