У Прилуках під час пожежі квартири загинув 44-річний господар
2 грудня о 00:40 до Служби порятунку "101" у м. Прилуки надійшло повідомлення про пожежу в одній із квартир двоповерхового житлового будинку.
На місце події оперативно прибуло два відділення 12-ї Державної пожежно рятувальної частини у складі 8 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки. Вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору о 01:00 локалізували та о 02:30 остаточно ліквідували пожежу. На жаль, під час ліквідації займання всередині квартири рятувальники виявили тіло господаря, 1978 року народження.
Ймовірно, причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі. Вогнем знищено майно, пошкоджено внутрішнє облицювання стін. Збитки завдані вогнем наразі встановлюються.
Рятувальники Головного управління ДСНС звертаються до населення з наполегливим проханням не ігнорувати правила пожежної безпеки, а також постійно слідкувати за справністю електричних приладів і електромереж.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.