На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинув чоловік
1 грудня о 07:43 до Служби порятунку "101" у Новгород - Сіверському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Слобідка.
На місце події прибуло відділення 7-ї Державної пожежно - рятувальної частини з районного центру та місцеві пожежні команди сіл Орлівка та Блистова. Спільними діями вогнеборці о 08:35 пожежу локалізували та о 09:45 остаточно ліквідували. На жаль, під час пожежі загинув 87-річний власник будинку.
Ймовірною причиною трагічного випадку послужила відсутність протипожежної розділки між димарем опалювальної печі та перекриттям будинку.
У зв’язку з цим, рятувальники Головного управління ДСНС закликають населення берегти своє життя та майно від пожеж, дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних приладів
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.