Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 09:33:52

На Прилуччині соцпрацівників із 9 громад навчали бути фасилітаторами курсу Самодопомога Плюс

21.11.2022   21:37Агенцiя

19 учасників з 9 громад Прилуцького району (Яблунівської, Варвинської, Ладанської, Ічнянської, Малодівицької, Сухополов’янської, Линовицької, Срібнянської, Прилуцької) опанували програму Самодопомога Плюс та зможуть навчати жителів своїх громад п’яти основним навичкам управління стресом, використовуючи попередньо записані аудіозаписи та ілюстрований посібник.

Про це повідомляють в Чернігівському обласному центрі соціальних служб.

Це відбулося 10 листопада під час виїзної роботи до Прилуки регіональних тренерів Чернігівського обласного центру соціальних служб Оксана Снитко та Юлії Велько. Вони навчали працівників надавачів соціальних послуг бути фасилітаторами курсу Самодопомога Плюс (Self-Help Plus, SH+).

Під час навчання майбутні фасилітатори ознайомились зі змістом та матеріалами курсу SH+, зокрема, з аудіозаписами SH+, посібником SH+ та книгою SH+ («Важливі навички в періоди стресу»), отримали досвід учасника курсу SH+, обговорили інструкції щодо навичок фасилітації SH+ та застосування цих навичок на практиці в рольових іграх, спробували  вести курс в ролі головного фасилітатора. Також учасники семінару разом з тренерами розглянули запитання, які, на думку фасилітаторів, можуть ставити учасники,  обговорили безпосередні ризики, потреби учасників, на які варто звернути особливу увагу, та питання безпеки.

Під час впровадження інтервенції в громадах фасилітатори отримуватимуть постійну супервізію та підтримку, оскільки це забезпечить компетентне ведення груп та допоможе їм продовжувати вчитися, вдосконалювати свої навички, підвищувати свою впевненість та відчувати підтримку в будь-яких складних ситуаціях, що можуть виникнути в групах SH+.

Посібники SH+ та ілюстровані книги «Важливі навички в періоди стресу» Чернігівському обласному центру соціальних служб надали International Medical Corps в Україні. Зазначені посібники і книги отримають фасилітатори з кожної громади після відповідного навчання.

Фото: Чернігівський обласний центр соціальних служб

Останні новини Чернігівщини

6 грудня: Цей день в Україні та в світі

6 грудня: Цей день в Україні та в світі 09:31

ДЕНЬ 286 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 286 RUSSIAN AGRESSION

«Ви фантастичні! Ви — герої!»: В’ячеслав Чаус — волонтерам області 19:25

Допомога цивільним і військовим, розбір зруйнованих будинків і відбудова пошкоджених… Це не робота і не обов’язок, це поклик серця, щире прагнення підтримати тих, хто цього потребує, навіть ризикуючи своїм життям… Це волонтерство, що набуло особливо великого розмаху як в Україні, так і на Чернігівщині зокрема, після повномасштабного нападу ворожого сусіда.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:22

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждали.

5 грудня: Цей день в Україні та в світі

5 грудня: Цей день в Україні та в світі 08:15

ДЕНЬ 285 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 285 RUSSIAN AGRESSION

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини