Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 13:44:40

Виправдання чи ув’язнення: що чекає на осіб, втягнутих проти волі у пособництво ворогу

21.11.2022   13:21Агенцiя

Звістка про деокупацію українських територій приносить не лише радість, а й шок від нових варварських злочинів, скоєних військовими рф.

Як розповіли у Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, завдяки свідченням місцевих жителів та іншим зібраним доказам, правоохоронні органи формують точну картину, яка дозволяєвірно кваліфікувати кожне діяння, а також призначати справедливе покарання. Під час здійснення правосуддя окремої уваги потребують громадяни, втягнуті у кримінальну діяльність силоміць. Ця категорія включає осіб, до яких загарбники застосовували фізичний примус –неправомірні дії, що вже самі по собі є кримінально караним діянням. Найчастіше такі вчинки ворога виражаються у заподіянні болю, тілесних ушкоджень, позбавленні волі та загрожують життю й здоров’ю жертви.
Заручники обставин, котрі постраждали від зухвалої поведінки окупантів, за умови відсутності у них реальної можливості утриматися від вчинення злочину, не підлягають кримінальній відповідальності. Ця теза зазначена у статті 40 Кримінального кодексу України й завдяки їй, справжній злочинний умисел не сховається за вчинком, якому передували тортури.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression