Аграрії області майже повністю зібрали соняшник, наполовину – кукурудзу
На Чернігівщині триває збір пізніх сільськогосподарських культур. Станом на 17 листопада зернові та зернобобові культури обмолочено з площі 428,9 тис. га (67% до прогнозованих обсягів збирання). За середньої урожайності 53,1 ц/га намолотили майже 2,3 млн тонн зерна.
На 96% до прогнозу аграрії зібрали соняшник. За середнього рівня урожайності 20,5 ц/га з 278,3 тис. га намолотили 570,5 тис. тонн.
Кукурудзу зібрано з площі 190,2 тис. га (48% до прогнозу) та намолочено 1,3 млн тонн при середній урожайності 69,3 ц/га.
Сільгоспвиробники повністю зібрали урожай сої та цукрового буряку. За середнього рівня урожайності 21,3 ц/га з площі майже 67 тис. га намолочено 142,3 тис. тонн сої. Середня урожайність буряка 500 ц/га: з площі 1,7 тис. га накопали 85 тис. тонн.
За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.