Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 травня, 04:03:27

17 листопада військові рф знову обстріляли Чернігівську та Сумську області

18.11.2022   10:38Агенцiя

Вчора з 11:30 до 15:30 окупанти з території рф обстріляли Чернігівську та Сумську області 6 разів. По прикордонню регіонів цілили з артилерії та «Градів».

З 11:50-12:20 зафіксовано 18 приходів, імовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Леонівка. Внаслідок обстрілу пошкоджено декілька приватних будинків (сталося займання). Втрат особового складу немає. Інформація про загиблих та поранених серед цивільних не надходила.
З 13:05 до 13:10 зафіксовано 10 приходів, імовірно з РСЗВ, в районі н.п. Українське. Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
Також з 13:05 до 13:10 спостерігачі повідомили про 10 приходів, імовірно з РСЗВ, в районі н.п. Нововасилівка. Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
З 13:25 до 13:30 повідомили про 5 приходів (імовірно з АГС) та 2 вибухи (імовірно з міномету 120 мм) в районі н.п. Українське. Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
З 13:47 до 14:00 зафіксовано 4 приходи, імовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Українське.  Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
З 14:40 до 14:50 повідомили про 10 приходів, імовірно міномет 120мм, в районі н.п. Нововасилівка. Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження  цивільної інфраструктури інформації не надходило.

ОК "Північ"

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини