Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 23:27:57

 Хірургічне відділення Чернігівської районної лікарні отримало медикаменти від благодійників

18.11.2022   10:07Агенцiя

Медикаменти, необхідні для оперативних втручань та післяопераційного догляду за пацієнтами загальною сумою на 30 тис євро передали для КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» німецькі благодійники. Зібрати та доставити такі вкрай необхідні товари медичного призначення до Чернігова допоміг Український фонд «Разом».

«Ми передаємо тільки самі необхідні медикаменти, які потребує лікарня, – коментує в.о. голови фонду Роман Дубровин. – наразі ми домовились про постійну співпрацю з нашими партнерами».
Як повідомляє генеральний директор Чернігівської центральної районної лікарні Дмитро Руденко потреба закладу є де по медичним препаратам, де по витратним матеріалам та одноразовому одягу, тобто по тому, що щоденно використовується в роботі хірургічної служби.
«Благодійники самі вийшли з нами на зв’язок через наших хірургів, травматологів та запропонували свою допомогу, – говорить Дмитро Руденко. – І ми щиро вдячні за то, що вони відгукнулись та надали нам такі вкрай необхідні товари медичного призначення».
Також Чернігівській районній лікарні допомагають інші міжнародні благодійні організації. Зокрема, за підтримки Міжнародного комітету червоного хреста запланована відбудова найбільш пошкодженої від бомбардувань будівлі поліклінічного відділення лікарні.
Загалом, під час активних бойових дій в Чернігові постраждали 4 корпуси лікарні. Наразі заклад вже практично повністю відновив прийом та обслуговування пацієнтів.

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.