Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 08:35:55

Цілісний майновий комплекс балансовою вартістю 2,5 млн грн за позовом прокурора повернуть у розпорядження Чернігівської обласної ради

17.11.2022   16:28Агенцiя

Органами прокуратури проводиться системна робота, спрямована на захист економічних інтересів територіальних громад, зокрема щодо дотримання вимог законодавства при передачі в оренду державного та комунального майна.

Так, рішенням Господарського суду Чернігівської області задоволено позов прокурора та визнано недійсним договір оренди цілісного майнового комплексу відокремленого підрозділу (філії) комунального підприємства «Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної ради балансовою вартістю майже 2,5 млн грн, що був переданий у користування приватній структурі. Особливістю цього підприємства є сформований архів інвентаризаційних справ об’єктів нерухомості, інформацію з якого, у свою чергу, потребували як окремі громадяни, так і юридичні особи – власники майна.

Підставою звернення прокуратури до суду стало видання наказів та укладення правочину Управлінням комунального майна Чернігівської обласної ради усупереч вимогам чинного законодавства, із суттєвими порушеннями вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна» без розгляду цього питання на сесії обласної ради та прийняття відповідного рішення.

Нагадаємо, що вже не вперше органи прокуратури області реагують на факти передачі в оренду комунального майна без публічного обговорення цих питань депутатами на відповідних комісіях та безпосередньо у сесійному залі. Зокрема, раніше Верховним Судом з цих же підстав було задоволено позов обласної прокуратури щодо КП «Ліки України».

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини