Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 09:50:33

Міжнародні організації допомагають ремонтувати приватні будинки в мікрорайоні Бобровиця

17.11.2022   16:24Агенцiя

Мікрорайон Бобровиця — один із найбільш постраждалих у Чернігові внаслідок воєнної агресії росії. Саме тут 17 листопада відбулася зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, а також Данії та Фінляндії.

Управління Верховного Комісара ООН — одна із міжнародних організацій, яка запропонувала свою допомогу чернігівцям-власникам пошкоджених приватних будинків. Її виконавчий партнер у нашому місті — «Благодійний фонд «Рокада». Саме він безпосередньо опікувався питаннями ремонтних робіт. За інформацією фонду, станом на 11 листопада їм вдалося відремонтувати 71 житловий будинок у мікрорайоні Бобровиця. 

Було виконано легкі та середні ремонти (відновлення вікон, дверей, дахів). Роботи були спрямовані на закриття теплового контура будинків для можливості проживання там у зимовий період.

Подивитися на результати цих робіт сьогодні у наше місто приїхали Оле Егберг Міккельсен — Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні,  Мер'я Лахтінен — тимчасово повірена у справах Фінляндської Республіки в Україні, Кароліна Ліндхольм Біллінг — представниця УВКБ ООН в Україні.

Данія та Фінляндія серед тих країн, які виділяють із своїх бюджетів кошти Управлінню Верховного Комісара ООН, завдяки чому і виконуються такі ремонтні роботи, як в мікрорайоні Бобровиця.

Поважні гості оглядали результати робіт разом із Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком. Він повідомив їм, що загальна кількість пошкодженого житла в приватному секторі — 2 783 будинки. З них: 1 469 — незначно пошкоджені, підлягають поточному ремонту;  784 — значно пошкоджені; 530 — зруйновані.

Зважаючи на масштаби руйнувань і потребу людей отримати дах над головою в короткі терміни, органи місцевого самоврядування дякують всім, хто не залишився байдужим до проблем чернігівців, про що й сказав Владислав Атрошенко під час зустрічі.

    — Ми прекрасно розуміємо, що репарації, які обов'язково сплачуватиме росія — це така справа, яка не відбудеться наступного року. Це треба чекати роками. А життя іде. Тому ми маємо підтримувати і з місцевого бюджету, і дуже вдячні нашим донорам за подібну підтримку і будемо вдячні й надалі, якщо ця програма продовжуватиме працювати.

Також очільник Чернігова ознайомив поважних гостей із кроками міської влади, які спрямовані на підтримку і допомогу постраждалим мешканцям міста.  Зокрема, мова йшла про Програму одноразової матеріальної допомоги, якою вже скористалися 1 417 чернігівців на загальну суму майже 24 млн грн.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні висловив захоплення міськими головами українських міст і повідомив, що саме вони ідеальні партнери для міжнародної спільноти для подальшої допомоги Україні.

    — Я би хотів дозволити собі декілька слів про мерів українських міст тому що це для мене надзвичайна річ. Тому що коли мене в Данії питають, як там в Україні, я відразу це кажу. Громадяни розуміють, що вони вас обрали, що ви підзвітна людина і попереду у вас вибори,  і ваші взаємини з вашими виборцями є конструктивними. Я думаю, завдяки цьому Україна зараз непогано впорається з тими складнощами і бідами, які випали на вашу голову.

    І я розумію, що ви ідеальні патнери для міжнародної спільноти.  Ви є людина місцева, ви знаєте цю землю, ви знаєте цих людей і ви в хорошому контакті з ними. Тому я кажу в Данії — варто й надалі підтримувати Україну,  тому що українці в хороших руках , — сказав  Оле Егберг Міккельсен

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII”

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII” 09:44

Оновлений склад — і нова концертна програма! Проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” ще раз підкреслює: “Джаз — музика вільних людей!”. Це гасло під час війни як ніколи актуальне.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події,  зареєстровані на території  області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані на території області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 15 пожеж,та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

6 грудня: Цей день в Україні та в світі

6 грудня: Цей день в Україні та в світі 09:31

ДЕНЬ 286 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 286 RUSSIAN AGRESSION

«Ви фантастичні! Ви — герої!»: В’ячеслав Чаус — волонтерам області 19:25

Допомога цивільним і військовим, розбір зруйнованих будинків і відбудова пошкоджених… Це не робота і не обов’язок, це поклик серця, щире прагнення підтримати тих, хто цього потребує, навіть ризикуючи своїм життям… Це волонтерство, що набуло особливо великого розмаху як в Україні, так і на Чернігівщині зокрема, після повномасштабного нападу ворожого сусіда.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:22

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини