У Чернігові поліцейські затримали торгівця наркотиками
Співробітники поліції Чернігівського району помістили місцевого мешканця до ізолятора тимчасового тримання за підозрою у збуті наркотичних речовин. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.
До поліції надійшла оперативна інформація про мешканця Чернігова, який незаконно розповсюджує наркотичні засоби в місті. Поліцейські задокументували факти збуту наркозілля підозрюваним та провели санкціонований обшук в його оселі.
В ході цієї слідчої дії правоохоронці виявили та вилучили 14 згортків фольги та поліетиленовий пакунок з порошкоподібною речовиною, пакунок із зеленою рослинною речовиною, зовні схожою на коноплі, електронні ваги та зіп-пакети для фасування. Вилучене направлено на проведення експертних досліджень.
Поліцейські затримали зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом прокуратури відкрив провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
За такі протиправні дії законодавство передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.