Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 23:30:28

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.11.2022   10:51Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 листопада по 8:00 15 листопада 2022 року

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула  1 особа та 6 осіб постраждали.

Оперативна інформація про ситуацію поблизу державного кордону України в межах області:    

 
14.11.2022 р. - 12.46 – 13.25  - 13 вибухів (приходів) імовірно з міномету 120 мм в районі  північно-східної околиці н.п. Миколаївка Новгород-Сіверського району. Без втрат.

Дорожньо-транспортні пригоди – 3:

- в м. Прилуки на перехресті вулиць Вокзальної та вул. Костянтинівської о 06 год. 55 хв. 14 листопада водій автомобіля "BMW 524 D" здійснив зіткнення з автомобілем "Renault Duster".  Внаслідок  ДТП водії обох автомобілів отримали тілесні ушкодження.

- в м. Прилуки по вул. 1 Травня о 10 год. 27 хв. 14 листопада водій автомобіля  "Kia Cerato"  здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок ДТП пішохід отримала тілесні ушкодження.  

- в м. Прилуки по вул. Перемоги о 19 год. 31 хв. 14 листопада водій автомобіля "ВАЗ 2115"  не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з електроопорою.  В результаті ДТП водій та двоє пасажирів автомобіля отримали тілесні ушкодження.

Пожежі в житловому секторі – 2:


- м. Городня Чернігівського району (Городнянська ТГ) по  вул. Святомиколаївській, 55 о 11 год. 13 хв. 14 листопада сталася пожежа господарчої будівлі (3х5 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 9 кв.м, пошкоджено перекриття на площі 6 кв.м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

-  в с. Мамекине Новгород-Сіверського району (Новгород-Сіверська ТГ) по вул. Центральній, 162 о 17 год. 15 хв. 14 листопада сталася пожежа житлового будинку (7х8 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття на всій площі. Причина - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів. На місці пожежі виявлено тіло господаря, 1964 року народження.

Виявлення та знешкодження боєприпасів:

Протягом доби здійснено 9 залучень піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 62 ВНП (з початку проведення робіт - 48 211 ВНП).

Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 14 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.

Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 14 листопада по 20 годину 15 листопада очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці туман. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень  3-8º тепла.

По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці туман. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура  вночі від 1º морозу до 1º тепла, вдень  6-8º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.