Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 05:01:49

Судова охорона Чернігівщини заступила на варту ще двох установ судової влади

10.11.2022   21:19Агенцiя

В умовах агресії рф охоронці Феміди продовжують реалізовувати намічені на 2022 рік плани і розширювати географію Служби судової охорони Чернігівщини.

8 і 9 листопада територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області прийняло під свій захист ще два районні суди – Талалаївський і Срібнянський.
Ці установи стали 20 і 21 об’єктом системи правосуддя чернігівського регіону, де за громадський порядок відповідатиме судова охорона Чернігівщини. Дотепер у цих судах несли службу співробітники територіального управління Донеччини.
Під час церемонії взяття судів під охорону, начальник територіального управління Служби у Чернігівській області полковник Служби судової охорони Олександр Рибак, представив колективам судів співробітників, які забезпечуватимуть охорону й безпеку установ і усіх громадян, які там перебуватимуть. Керівник підкреслив, що навіть у такий складний для країни час Служба продовжує виконувати свої зобов`язання.  
-    У той час, коли Збройні Сили України виборюють наше право українського народуна мирне і вільне життя, ми тримаємо свій фронт, захищаючи правосуддя, - наголосив Олександр Рибак. -  Ми з готовністю прийняли естафету у колег з Донеччини і заступили на варту нових об`єктів. Впевнений, що наші співробітники гідно нестимуть службу і докладатимуть максимум зусиль, щоб виправдати вашу довіру й сподівання.
Не порушуючи доброї традиції, охоронці Феміди вручили голові Талалаївського районного суду Людмилі Тищенко і голові Срібнянського районного суду Ніні Цигурі символічні таблички-гравертони і квіти.
 

Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.