Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 09:17:47

Чернігівські амбулаторії отримали набори медикаментів та апаратури від благодійників

09.11.2022   09:58Агенцiя

За сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла України в республіці Молдова Марка Шевченка, дипломатів Посольства Республіка Молдова в Україні, представників громадської організації «Ветерано Сервіс» ще п’ять лікувальних закладів Михайло-Коцюбинської громади, розташованих у с. Андріївка, с. Ведильці, с. Кархівка, с. Шибиринівка та с. Пакуль, наприкінці жовтня отримали набори медикаментів та апаратури для надання первинної медичної допомоги населенню.

Також для лікарів первинної ланки Чернігівської, Михайло-Коцюбинської, Гончарівської та Седнівської сімейних амбулаторій від Асоціації розвитку прав дитини та сім’ї «AVE COPIII» та організації «Lions Club Chisinau» отримано ще один електрокардіограф з дитячими електродами, 3 одиниці електронних портативних аспіраторів та 3 штуки вагів для немовлят

Переносні електричні аспіратори (відсмоктувачі) для аспірації рідин тіла, порожнини рота, носа та трахеї у дорослих пацієнтів і дітей мають відмінну потужність всмоктування зручну та зрозумілу панель керування, кнопки регулюючі потужність вакууму та антибактеріальний фільтр, який затримує бактерії і захищає пристрій. Можуть використовуватися для пацієнтів, яким надають домашній догляд після операцій та які мають труднощі з виділенням мокротиння або для аспірації рідин, наприклад крові.

«Ми щиро вдячні за підтримку благодійників та небайдужу позицію з питань надання допомоги населенню Чернігівщини, – висловлює слова вдячності генеральна директорка КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Логвінчук. – Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю».

Управління охорони здоров'я
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

5 грудня: Цей день в Україні та в світі

5 грудня: Цей день в Україні та в світі 08:15

ДЕНЬ 285 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 285 RUSSIAN AGRESSION

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини